לקוחות ממליצים

ברק פילי
פרסום בדיוור ישיר- בית דפוס שרותי קיפול ועיטוף מחלקת הפצות
קרא עוד
עם סיום העבודה במשרדנו אנו רוצים להודות לאילן, על שיתוף הפעולה הפורה והאינטנסיבי, על היכולות האין סופיות ועל הביצוע המרהיב, וזאת מתחילת תכנון הפרוייקט על דקויות ורעיונות השנים לצרכינו, ועד לסיומו הנפלא, עמידה בזמנים למרות אילוצים ושינויים בדרך, הקפדה על ניקיון ושמירת סביבה נקייה בסיום כל יום. צוות עובדים אמין ונאמן, איכותי ולויאלי יישר כח ותודה על הכל ולהמשך שיתוף פעולה פורה.
דליה סילבר
לקוח פרטי
קרא עוד
לפני כמה שנים רציתי לשפץ את הקומה השנייה בביתי, ומכיוון שאני פדנטית מאוד התחלתי לחפש בעלי מקצוע בדפי זהב ומפי חברים, בדקתי עבודות של כולם והגעתי לאילן. תהליך העבודה היה מדהים, מילה זו מילה, צורת העבודה יסודית ורצינית, יושר, עמידה בלוח זמנים. הכל היה לשביעות רצוני, רציתי שיפוצניק וקיבלנו חבר לחיים. מאז כל בעיה בבית אילן מתייצב.
שירלי ונאור אשכנזי
גבעת חיים מאוחד
קרא עוד
אילן האיש ויד הזהב מצאנו מבנה ישן ונטוש והחלטנו פה יהיה ביתינו! עכשיו נותר לנו למצוא את מי שיהפוך את החורבה לבית חלומותינו. פגשנו את אילן שלקרוא לו שיפוצניק יהיה עבורו ממש עלבון! אילן הגיע עם צוות עובדים שלכולם ידי זהב. החורבה הפכה לארמון של ממש בכל התלבטות באשרה היא אילן היה לנו לעזר. האיש בעל ידי הקסם, פשוט עשה עבודה מדהימה. החל מבניית קיר גבס ריצוף ובנוסף מחשבות עיצוביות, אשר בסופו של דבר הביאו לתוצאה האמיתית. משך השיפוץ עבר ללא כאבי ראש וההתלבטויות מיותרות הודות לאילן שנתן,תשובות לכל דבר ועניין. אז למי שזקוק לעבודה, בלי עוגמת נפש ובלי הפתעות, תירוצים או עיכובים מיותרים. אילן היא הכתובת!!! בהמלצה מכל הלב,
משפחת וגנר
לקוח פרטי
קרא עוד
בין התאריכים 1.12.2006 ל- 1.2.2007 במהלך חודשיים ימים שיפצה החברה א.א.א אביבית את בתינו, השיפוץ היה יוסי ושקוף, אין פינה בבית אשר לא עברה שינוי כולל שבירת ובניית קירות עבודות גבס, ריצוף, חיפוי קירות, אינסטלציה עבודות חשמל, צנרת מים, חלונות ותריסים צביעה- סיוד וגימור. ברצוננו לציין שהעבודה בוצעה ברמה מקצועית הגבוהה ביותר לה יכולנו לצפות מלווה באמינות, דיוק, עמידה בלוח זמנים, באיכות וטיב המוצרים שהוכנסו בשיפוץ הדירה. אין ספק שכל הגורמים המצויינים הביאו לתוצאות נפלאות הנמדדות לאורך זמן. אנו ממליצים בחום על חב' א.א.א אביבית בהנהלת אילן שגיב לכל סוג של שיפוץ מקטן ועד גדול.
בכבוד רב חנה ומוטי וגנר
פעת וניתאי הרשלר
זכרון יעקב
קרא עוד
במהלך חודש אוגוסט ביצענו שיפוץ בביתנו וכמו כולם, נפגשנו עם מספר קבלני שיפוצים שהומלצו לנו, על אילן שגיב המליץ חבר וגם ראינו את עבודתו וכבר אז התרשמנו. עוד בשלב הראשון של הערכת היקף השיפוץ והצעת מחיר, אילן היה מקצועי מאוד וכנה. ידענו לקראת מה אנחנו נכנסים בעזרת אילן, ובכך ידענו להעריך נכון את ההוצאות הצפויות. אילן התחייב על זמנים והוא אכן עמד בהם למרות אתגרים רבים בדרך שלא היו קשורים אליו (אלא בגלל ספקים וקבלני משנה). מאף אחד מהקבלנים לא קיבלנו את תחושת הביטחון שקיבלנו מאילן. אם אתם מתכננים שיפוצים (בהיקף קטן או גדול) ואתם מחפשים אדם אמין וכנה, מקצועי ועומד בהתחייבויותיו, אדם שיכול ללוות אתכם לאורך כל התהליך ובגישה אישית וחמה אילן שגיב מומלץ בחום.
נאור אשכנזי
מנהל תפעול ג'וסלנד
קרא עוד
לפני כשבועיים ביצעתם עבודת שיפוץ והתאמת מבנה למשרדנו בגבעת כח. ברצוני להודות לך, על ביצוע העבודות אשר נעשו בצורה מקצועית ביותר ולשביעות רצוננו, למרות הזמן הקצר שהעמדנו לרשותכם, הצלחתם לבצע את העבודה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. מהתרשמותי, הצוות היה מקצועי מאוד ורגיש לבקשותינו. לצערי קשה מאוד למצוא בימינו אנשי מקצוע נאמנים ומקצועיים, במיוחד בתחום הבנייה והשיפוצים, אשר מוכנים לעשות מעל ומעבר ע"מ שהלקוח יהיה מרוצה והעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר. אין ספק שזכיתם בלקוח מרוצה נוסף ונשמח לפנות אליך בעתיד ולהמשיך לעבוד אתכם בשיתוף פעולה
יורי שוורצבורד
עבודות עבור פרוייקטים רבים
קרא עוד
הריני להמליץ על א.א.א אביבית - אילן שגיב כדקלמן: הנ"ל ביצע עבודות פרויקטים רבים, וביצע עבודות בכל עבודות הגמר בפרויקטים. עבודות הגמר כללו: 1. ביצוע עבודות ריצוף לרבות עבודות רובה. 2. הרכבת ספי חלונות חוץ. 3. חיפוי תקרות בגבס על פי תכנון אדריכלי מורכב. 4. שבירות והריסות. 5. תקרות אקוסטיות. 6. עבודות איטום. 7. עבודות טיוח ושפכטל. 8. עבודות צבע. 9. עבודות אינסטלציה. ה"ל עומד בלוחות זמנים שהיו קפדניים במיוחד ומסר את העבודה בזמן. העבודה נעשתה על ידי צוות מיומן ומקצועי וניכר כי פעלו על פי סדר ותכנון הזמן היה יעיל.
שלמה סילבר
052-2506909
קרא עוד
לכל המעוניין, ברצוני להמליץ על א.א.א. אביבית - אילן שגיב בתחום השיפוצים. ביצעתי עם הנ"ל מספר עבודות והתרשמתי מאוד ממקצועיותו, דיוק ועמידה בלוח זמנים. זמינותו בכל שלבי העבודה ושליטתו במגוון חומרי גלם. כמו כן, הקבלן מצוייד בכלי עבודה ברמה טכנית גובהה ומגיע לרמות גימור גבוהות. הנ"ל ביצע עבודות שיפוץ שכללו: ריצוף, קילוף ותיקון תקרות, תקרות אקוסטיות, צבע, טייח, איטום, שפכטל, גבס, אינסטלציה, חשמל וקרמיקה. ממליץ בחום ומאחל הצלחה בהליך הרישום בפנקס הקבלנים.