שיפוץ חדר אמבטיה

עולם עיצוב הפנים והשיפוצים מקבל פנים אחרות בשנים האחרונות והופך לאחד מן מוצרי הצריכה הבסיסיים במגוון רחב של משקי בית בישראל. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי שיפוץ חדר אמבטיה נחשב לאחד השיפוצים הפופולריים והשכיחים ביותר בישראל. שיפוץ חדר אמבטיה אינה מלאכה קלה כלל וצריכה להיעשות יחד עם איש מקצוע המתמחה בתחום אשר יגש יחד איתכם בצורה נכונה לחלל תוך כדי אפיון ומתן תוכנית עבודה מפורטת. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – א.א.א אביבית פה על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

האם שיפוץ האמבטיה יהיה יקר?

כאשר אנחנו מדברים על שיפוצים אנשים באופן טבעי נוטים לחשוב כי מדובר במלאכה אשר תגזול מהם לא מעט כסף, זמן ומשאבים. אם אתם שואלים אותנו אנחנו לא מופתעים מאחר ומדובר בתהליך אשר לוקח את האמבטיה שלכם ונותן לה "חיים חדשים" הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. יחד עם זאת, בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב שיפוץ חדר אמבטיה לא חייבת להיות מלאכה יקרה. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע המתמחה בעולם השיפוצים אנו יכולים לאפיין יחד איתו את הצרכים שלנו ולבנות תוכנית מפורטת המותאמת לתקציב שלנו. כיום בעולם השיפוצים והעיצוב בו אנו חיים ניתן להתאים את התקציב לשיפוץ החלל תוך כדי מקסום החלל בצורה אופטימאלית.

כמה זמן תהליך השיפוץ עומד לקחת?

אחד מן הדברים החשובים ביותר לנו כאשר אנחנו ניגשים לשפץ את האמבטיה שלנו הוא הזמן. אנו מאמינים שיצא לכם לא מעט פעמים לשמוע אודות אנשים שהתחילו מלאכת שיפוץ ומצאו את הבית שלהם הופך בחודשים שלאחר מכן לשדה קרב אחד גדול, לכן אנו ממליצים לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום(בהמשך הדף אנו ניתן לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם) תוך כדי שאתם מאפיינים ובונים יחד איתו תכנית עבודה מפורטת בה דנים על כמות הזמן הנדרשת. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אנו יכולים לבצע את המלאכה בזמן מהיר ביותר תוך כדי שאנחנו לא מתפשרים על איכות, עיצוביות ופונקציונאליות.

כדאי לי לשפץ לבד את חדר האמבטיה?

לא מעט אנשים בוחרים לקחת את "הידע" שלהם בעולם השיפוצים ומחליטים לשפץ את חדר האמבטיה לבדם וללא עזרה מבעל מקצוע. כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ חדר אמבטיה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות במקצועיות רבה. במרוצת שנות עבודתנו פגשנו בא.א.א אביבית מגוון רחב של לקוחות אשר החליטו לקחת את המלאכה הכה מורכבת הזו על עצמם וללא הכוונה של בעל מקצוע ומצאו את עצמם מבזבזים לא מעט זמן, משאבים וכסף. יחד עם זאת, במקרים רבים הם מצאו את עצמם הורסים תשתיות מסוימות בחלל ומאפיינים את החלל בצורה לקויה כתוצאה מחוסר ניסיון.

על מנת להימנע ממצבים כאלו אנו ממליצים לכם מבעוד מועד לעבוד אל מול בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום, כמו שלא הייתם מטפלים בבעיות אינסטלציה ו/או מטפלים בבעיות מכניות ברכב שלכם לבדכם כך אנו מאמינים שאתם לא צריכים "לשפץ" את חלל האמבטיה לבדכם. מדובר בחלל אשר דורש התערבות מקצועית ותכנון הן מבחינת תשתיות, הן מבחינת פונקציונאליות והן מבחינת מקסום החלל ועיצוביות. בעל מקצוע יעזור לנו לאפיין את כל אלו ויעבוד יחד איתנו אל מול תכנית עבודה מסודרת ומפורטת ויתן עבורנו מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת משלב התכנון והאפיון דרך שלבי הבנייה ועד הגימורים האחרונים וגמר המלאכה.

באיזה עיצוב מומלץ לי לבחור לחדר האמבטיה החדש?

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית שלנו אנו מגלים כי לכל אחד יש חלום בו הוא רואה איך הבית שלו נראה, חלק יעדיפו עיצוב כפרי יותר אחרים יעדיפו עיצוב מודרני ואילו אחרים ירצו לשים דגש על יוקרה. אין זה משנה מה הוא החלום שלכם, מה שבאמת משנה הוא היכולת שלכם להפוך את החלום למציאות בר קיימא. הלכה למעשה ישנם לא מעט חלומות אותם לא תוכלו להגשים במרוצת חייכם אך אם החלום שלכם טמון בעיצוב ושיפוץ הבית אין מן הנמנע כי עבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום תעזור לכם להגשים את החלום. א.א.א אביבית פועלת כבר למעלה מ – 20 שנה והגשימה חלומות עבור מגוון רחב של לקוחות בעולמות השיפוץ ועיצוב הפנים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו ולאפיין יחד איתנו את החלל שלכם – זה הזמן להפוך את החלום למציאות.

האם אפשר לחדש את החלל ולא לשפץ?

ישנם לא מעט מקרים בהם אנו לא נרצה לשפץ את החלל מן היסוד או במקרים אחרים גם לא נראה סיבה להתחיל שיפוץ מן היסוד. דרך נוספת ומקובלת לתת לחלל חיים מחדש ולדאוג לו הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאליות היא באמצעות חידוש אמבטיה. באמצעות חידוש אמבטיה אנו יכולים לצפות ו/או להלביש אמבטיה חדשה ולחסוך לא מעט כסף, זמן ומשאבים. עם השנים אנו רואים כי האמבטיה מאבדת מהצבע שלה, קילופים, חלודה ועובש הופכים להיות חברינו הטובים וחידוש אמבטיה נותנת לנו מעטפת מלאה, מהירה וזולה לכל אלו. כמו כן, ניתן לשלב עבודות שיפוץ נקודתיות בחלל (עיצוב, צביעה, החלפת מרצפות ועוד) לשם מתן מעטפת מלאה לחלל.

מה הכי חשוב לבדוק לפני שיפוץ אמבטיה?

כאשר אנחנו מסתכלים על חללי אמבטיה אנו רואים כי ישנם מגוון רחב של חללים – ישנם חללים גדולים, חללים גדולים פחות, ישנם חללים בהם אנו נרצה לשים דגש על פונקציונאליות ואילו באחרים אנו נרצה כי העיצוביות היא זו שתבלוט. אחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ אמבטיה הוא ניצול מקסימלי של החלל הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. כאשר אנחנו מתחילים את מלאכת השיפוץ עם בעל מקצוע אנו מתחילים תהליך בו אנו לוקחים מידות ומאפיינים את החלל בצורה הטובה ביותר תוך כדי שאנחנו שמים דגש על תשתיות, פונקציונאליות, איטום ועיצוביות.

כיצד אפשר להתאים את חדר האמבטיה לנכים?

לא מעט פעמים אנו נרצה להתאים את חלל האמבטיה שלו לנכים. כאשר אנחנו מדברים על התאמת והנגשת חדר אמבטיה לנכים אנו מדברים על אחת מן החובות המוסריות ואף חובה המעוגנת כחוק כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה ומסתכלים על עסקים ומבנים. יחד עם זאת, אנו רואים גם לא מעט משקי בית אשר מתאימים את חדר האמבטיה שלהם לנכים כתוצאה מנכים ובעלי מוגבלויות המתגוררים בבית ולשם רווחתם.

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ חדר אמבטיה לנכים ישנם לא מעט דברים אליהם אנו נרצה לשים לב במסגרת המלאכה(במבנים ומוסדות המחויבים על פי חוק ישנם לא מעט קריטריונים אליהם צריך להיצמד – במקרה הזה אנחנו נדבר על בתים פרטיים).

  • אפיון נכון של חלל האמבטיה – כאשר אנחנו מדברים על אפיון נכון של חלל האמבטיה אנו מדברים על אחד הדברים החשובים ביותר. כאשר אנחנו מתאימים את החלל לנכים את נצטרך לשים דגש על מספר דברים – דלת הכניסה לחלל האמבטיה, סוג הדלת, גודל המקלחת, רצפה, כיורים וכלים סניטריים, גודל המקלחת יחד עם התאמה לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים אחרים.
  • עבודה אל מול בעל מקצוע המכיר את התקנות הנדרשות – התאמת חדר אמבטיה לנכים היא לא מלאכה של מה בכך וצריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע אשר ביצע מלאכה זו מספר פעמים ומכיר את כל התקנות הנדרשות ואת כל הדרכים להנגיש בצורה הטובה ביותר, ביעילות ובנוחות את החלל לבעלי מוגבלויות ונכים.
  • אביזרים נלווים – ישנם לא מעט אביזרים נלווים אליהם נצטרך לדאוג בחלל – מעקה בטיחות, ספסל בטיחות, ברזים וכיורים בגובה המותאם לכיסא גלגלים.

כיצד לבחור בעל מקצוע מתאים לשיפוץ?

בחירת בעל מקצוע המתמחה בשיפוץ חדר אמבטיה היא לא מלאכה קלה במיוחד, מחיפוש קטן ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש סביר להניח שנחשפתם לכמות לא סבירה של בעלי מקצוע כאשר כל אחד מהם מבטיח לכם הרים וגבעות לצד שפע ניסיון. על מנת להפוך את הבחירה שלכם לקלה יותר – א.א.א אביבים ריכזו עבורכם מספר של נקודות אליהם תצטרכו להתייחס עת בחירת בעל מקצוע המתמחה בשיפוץ חדר אמבטיה:

  • ניסיון – אחד מן הדברים החשובים ביותר אליהם אנו נרצה להתייחס כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע הוא הניסיון. בעל מקצוע בעל ניסיון לצד וותק בעולם השיפוץ והעיצוב הוא בעל מקצוע אשר ראה לא מעט בחייו וידע איך לאפיין את החלל שלכם בצורה נכונה וחכמה, להשתמש בצורה יעילה בחומרי הגלם העומדים לרשותו ולפעול בצורה יצירתית כשידרש. הניסיון הוא אחד הדברים החשובים ביותר ויעזור לנו להתגבר על מגוון רחב של מכשולים אותם אנו נוכל לפתור בדרך. א.א.א אביבים בעלי ניסיון ו-ותק של למעלה מ – 20 שנה בעולם השיפוצים וכבר מזמן הפכו לביטוי שגור כאשר מדברים על עולם השיפוצים.
  • מוניטין – כאשר אנחנו מדברים על מוניטין אנו מדברים על פרמטר חשוב נוסף אותו אנו נרצה לבדוק עת בחירת בעל מקצוע המתמחה בעולם השיפוצים. המוניטין של החברה יושפע לא מעט מן לקוחותיו, הפרויקטים והחברות איתם הוא עובד וישליך באופן ישיר על איכות עבודתו ועל טיבם ועל השירות שלו. אנו מציעים לכם לבדוק את המוניטין של בעל המקצוע איתו אתם עובדים טרם ההתקשרות.
  • המלצות – היום אתם לא צריכים לחפש יותר מדי על מנת למצוא המלצות על בעל מקצוע, באמצעות מנועי חיפוש ורשתות חברתיות תוכלו למצוא לא מעט מידע על בעל המקצוע איתו אתם רוצים לעבוד. באותה הנשימה אנו ממליצים לכם להתייעץ עם משפחה, חברים, מכרים ו/או קולגות לעבודה על בעלי מקצוע איתם יצא להם לעבוד בעבר.
  • תיק עבודות – בסופו של יום אנו מדברים על מלאכת שיפוץ אשר משלבת בתוכה לא מעט מן עולמות העיצוב, על מנת שתדעו כי בעל המקצוע ואתם נמצאים על אותו גל אנו ממליצים לכם לראות מעט מן תיק לקוחותיו אשר יוכל להראות לכם מגוון רחב של עבודות אותן הוא ביצע במרוצת השנים. כמו כן, יכול להיות שתקבלו לא מעט השראה מן עבודות אלו.
  • כל הרישיונות וההסמכות הרלוונטיים – בחירת בעל מקצוע לשם ביצוע שיפוץ חדר אמבטיה היא מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות בצורה שקולה וחכמה. אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר אם לא החשוב ביותר הוא עניין הרישיונות וההיתרים. אנו ממליצים לכם לבדוק מול בעל המקצוע כי הוא מחזיק בכל הרישיונות, ההיתרים ועבר את כל ההסמכות הרלוונטיות לשם ביצוע המלאכה. כמו כן אנו ממליצים להצליב בין הרישיונות לבין האנשים שמגיעים אליכם בפועל.
  • אין תחליף שני לרושם ראשוני – אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא הרושם אותו אתם מקבלים מבעל המקצוע איתו אתם עובדים. היות ואף אחד לא סוגר שיפוץ אמבטיה בשיחת טלפון אין מן הנמנע שתצטרכו להיפגש על כוס קפה. במסגרת השיחה תוכלו להכיר את הנפשות הפועלות, להבין איך תהליך השיפוץ הולך להתבצע משלב האפיון ועד גמר המלאכה ותוכלו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות. בהנחה ויש לכם ספק ולו הכי קטן לגבי האדם שעומד מולכם – תמשיכו הלאה אל הבן אדם הבא.
  • בקשו לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיו – בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יודע כי איכותו עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת עמידה בזמנים, שירותיות, יחס אישי וחם, עבודה מקצועית ואיכותית לא ירגיש בנוח אם תבקשו לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיו, ההפך הוא הנכון. כאשר בעל המקצוע בטוח בעבודתו הוא ישמח לקשר אתכם אל אנשים אשר יכולים להגיד שבחו שלא בפניו.

א.א.א אביבית הינה חברה המתמחה בעולם השיפוצים ונחשבת לאחת מן השחקניות הוותיקות והמובילות ביותר בעולם השיפוצים. במרוצת 20 שנות פעילות החברה צברה החברה מוניטין רב והפכה לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות ומשקי בית בישראל. כמו כן, החברה מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים הרלוונטיים לשם ביצוע המלאכה בביתכם.

האם ישנה אחריות על שיפוץ אמבטיה?

אנשים רבים תוהים האם ניתנת אחריות על שיפוץ חלל אמבטיה, היות ואנו משלמים לא מעט על שיפוץ אמבטיה אנו רוצים לדעת שאם תצוץ בטווח הקרוב בעיה הקשורה למהלך השיפוץ אנו נקבל על כך אחריות מלאה. כאשר אנחנו מדברים על אחריות הניתנת לשיפוץ אמבטיה אנו רואים כי קיים טווח אחריות המשתנה בין אנשי מקצוע שונים בהתאם לסוג העבודה, איכות העבודה ובעל המקצוע איתו נפגשים. אנו מציעים לכם מבעוד מועד לסגור את ענייני האחריות – כמה זמן האחריות, מה האחריות כוללת ומה היא לא. כך תוכלו להימנע מאי נעימויות ולדעת כבר מראש לאן אתם נכנסים.

כדאי לסכם את הדברים גם בכתב?

אנו מאמינים כי אחד הדברים החכמים ביותר ששני הצדדים יכולים לעשות הוא סיכום של כל המלאכה בכתב. הורידו לכתב את כל מה שקבעתם בשיחה עם בעל המקצוע – אפיון, תכנית עבודה מפורטת, חומרי גלם בהם הוא ישתמש, מה הם העלויות הסופיות, האם ישנן עלויות נסתרות (וכמובן מי יהיה זה שיספוג אותם), מה הם הפעולות אשר יעשו במסגרת הליך השיפוץ ושאר נושאים אחרים ורלוונטיים למלאכת השיפוץ. סיכום נכון של ההליך יחסוך ל – 2 הצדדים לא מעט זמן, שאלות, כסף ועוגמת נפש אשר הגיעו כתוצאה מחוסר הבנה של הצדדים. א.א.א אביבית כבר למעלה מ – 20 שנה שמה דגש על עבודה בשקיפות מלאה תוך כדי מתן יחס אישי וביתי והפכה בעיני רבים לאהובת הקהל.

מדוע מומלץ לבחור בחברת א.א.א אביבית לשיפוץ חדר האמבטיה?

אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים אחר חברה המתמחה בשיפוץ חללי אמבטיה, הרי לכם שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. חברת א.א.א אביבית נחשבת לאחת מן החברות המובילות, המוערכות והוותיקות ביותר בעולם השיפוצים בישראל. במשך למעלה מ – 20 שנות עבודה החברה שמה דגש על יחס אנושי וחם לצד מקצועיות ללא פשרות אלו מיקמו אותה כחביבה ואהובת הקהל. בין קהל לקוחותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של לקוחות עסקיים, פרטיים ושאר ארגונים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל קהל לקוחותינו.

זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור א.א.א אביבית