שיפוץ מטבח

אם אתם שואלים אותנו המטבח הוא לב ליבו הפועם של הבית, למעשה רוב הפעולות היום-יומיות נעשות אל מולו והרי שמדובר בחלל הפעיל ביותר בבית יחד עם הסלון. כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ מטבח אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות בצורה נכונה, מדודה ומקצועית יחד עם בעל מקצוע המתמחה בעולם השיפוצים והתכנון. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לשיפוץ המטבח – א.א.א אביבית פה על מנת לענות לכם על כל השאלות.

לפרטים, ייעוץ, והצעת מחיר לשיפוץ מקצועי למטבח שלכם - השאירו פרטים או התקשרו אלינו 072-395-1230

כמה עולה לשפץ מטבח?

באופן טבעי כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ אנשים מקשרים זאת ישר לכסף, זה לא מפתיע אותנו מאחר ומדובר באסוציאציה טבעית לחלוטין. יחד עם זאת, אותם אנשים לרוב חושבים כי שיפוץ מטבח תעלה להם לא מעט כסף וכתוצאה מכך הם בוחרים לוותר על החלום הגדול. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי מדובר במחשבה מוטעית מן היסוד מאחר ובניגוד למה שאנשים רבים חושבים ניתן לשפץ את המטבח ולעצב את החלל בהתאם לתקציב מוגדר מראש (וכן, הוא לא חייב להיות תקציב עתיק), תוך כדי שאתם מנצלים את החלל שלכם בצורה אופטימאלית ומתאימים אותו לצרכים שלכם.

למה חשוב לעבוד עם בעל מקצוע?

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ מטבח אנו מדברים על מלאכה חשובה אשר צריכה להיעשות יחד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בעולם השיפוצים. במרוצת השנים פגשנו מאות לקוחות שונים, חלקם אף לקחו על עצמכם את מלאכת השיפוץ והחליטו לבצע אותה לבד וללא שום עזרה והכוונה של בעל מקצוע בתחום. אנו מאמינים כי הרבה פעמים הזול הוא דווקא היקר – וזה מה שקרה עם אותם אנשים.

כתוצאה מחוסר ניסיון, הבנה ואפיון לקוי של החלל מצאו את עצמם אותם אנשים מבזבזים לא מעט כסף, משאבים וזמן במקרה הטוב ואף תשתיות שנהרסו כתוצאה מתכנון לא נכון. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר הוא עבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. כאשר אנחנו עובדים אל מול בעל מקצוע אנו מאפיינים יחד איתו את הצרכים שלנו והחלל, עובדים אל מול תכנית מסודרת ותקציב מסודר המוגדרים לנו מראש ומקבלים ליווי מלא תוך כדי מעטפת מלאה משלב התכנון ועד גמר המלאכה – כך אנו יכולים לדעת שאנו נמצאים בידיים טובות ומלאכת השיפוץ תעשה על הצד הטוב ביותר.

כמה זמן נערך שיפוץ מטבח?

אחת מן השאלות הנשאלות ביותר בקרב לקוחותינו היא "כמה זמן נערך שיפוץ מטבח?", כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם לא מעט משתנים אשר לוקחים חלק במענה על השאלה הזו. כאשר אתם ניגשים לראשונה לשיחת ייעוץ אל מול בעל המקצוע הוא ידע לאפיין עבורכם בצורה הטובה ביותר את משך זמן העבודה, את החומרים הנדרשים ואת הפעולות הנדרשות. אנו ממליצים לכם על מנת לקבל תשובה מהימנה ומותאמת אישית עבורכם לפנות אל בעל מקצוע אשר יכוון אתכם אל התשובה הנכונה. אגב, כיום ניתן לבצע לא מעט שיפוצים תוך מספר קטן של ימים עם חזרה מהירה לשגרה וללא הפרעה לסדר היום של בני המשפחה.

כיצד להגשים את החלום?

לכל אחד מאיתנו יש חלום בו הוא רואה איך נראה החלל של הבית שלו, אחד מן החללים המבוקשים והגדולים ביותר בחלל הוא המטבח. אנו מאמינים שיש לכם ויז'ן בו אתם רואים את החלל שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. ישנם המון חלומות אותם אתם לא תוכלו להגשים יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על עולם מלאכת העיצוב והשיפוץ אנו מדברים על חלומות אשר עם הכוונה נכונה יכולים להפוך למציאות בר קיימא. א.א.א אביבית מתמחים בהפיכת החלום למציאות ומזמינים אתכם לאפיין יחד איתנו את החלל שלכם והפיכת החלום למציאות.

כיצד לשפץ מטבח קטן בצורה מיטבית?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לשפץ בצורה יוקרתית, מקצועית ואיכותית גם מטבחים קטנים. למעשה, אם אתם שואלים אותנו אנו רואים כי חלק בלתי נפרד מן מלאכת עיצוב הפנים והשיפוץ מתרכזים באפיון נכון ותכנון נכון ומקסימלי של החלל. במהלך בניית תכנית העבודה אנשי המקצוע של א.א.א אביבית יקחו את כל המידות הרלוונטיות ויתכננו יחד איתכם איך הם מנצלים את החלל בצורה הטובה ביותר הלכה למעשה. כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ מטבח קטן אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואנו נצטרך לתכנן לפרטי פרטים את המלאכה תוך כדי שאנחנו מתאימים אותם אל כל תשתיות הבית – מערכות החשמל, מערכות האינסטלציה ואיטום. לא מעט מן הפעמים אנו נצטרך להחליף את התשתיות ויש צורך לעשות זאת בצורה נכונה ואיכותית.

האם כדאי לעצב את המטבח?

אנו מאמינים כי שיפוץ לא צריך להיות אך ורק מלאכה פונקציונאלית ופרקטית אלא גם מלאכה בה אנו נותנים לנפש שלנו להשתחרר ולאמנות הפנימית לצאת החוצה. חברתנו מספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לצביעה אמנותית במסגרת שיפוצים ועובדת יחד עם מגוון רחב של טכניקות ושיטות מיוחדות אשר מטרתם לצבוע קירות, ריהוט ו/או שאר צביעה אמנותית. כאשר אנחנו מדברים על צביעה אמנותית אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר דורשת מבעל המקצוע לא מעט ידע, ניסיון, מקצועיות והמון יצירתיות.

למה חשוב להשקיע בשיפוץ המטבח?

חלל המטבח הוא אחד החללים הגדולים, השמישים והפעילים ביותר בבית. הלכה למעשה ברוב המקרים החלל השני אותו בני ביתכם והאורחים שלכם יראו לאחר הכניסה לביתכם הוא המטבח(לרוב החלל הראשון יהיה הסלון). אנו מאמינים כי המטבח הוא לב ליבו הפועם של הבית ואומר לא מעט על השוהים בו. לכן, אין תחליף שני לרושם ראשוני. עיצוב ושיפוץ המטבח נחשבים למוצרי צריכה בסיסי ופעולות אשר אנו לא נרצה לוותר עליהם לשם הבטחת איכות חיינו.

למה מומלץ לשים דגש על עיצוב פונקציונאלי?

מאחר וחלל המטבח הוא חלל בו אנו נעבוד לא מעט חשוב מאוד לשים דגש על פונקציונאליות ויעילות הן בתהליך השיפוץ והן בבחירת חומרי הגלם איתם אנו נעבוד ונציב במטבח. א.א.א אביבית שמים דגש על ניצול נכון של החלל לצד פונקציונאליות ויעילות ויחד איתכם מאפיינים את החלל הפונקציונאלי והיעיל ביותר אשר ניתן ליצור בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב מוגדר מראש.

כיצד לבחור בעל מקצוע לשיפוץ מטבח?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת בעל מקצוע המתמחה בעולם השיפוץ אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. אנו מאמינים כי יצא לכם לשמוע לא מעט הצעות ולראות מגוון רחב של בעלי מקצוע המציעים את שירותיהם אך עדיין תוהים איך לבחור בעל מקצוע מתוך כל ההיצע הגדול? ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים אשר יעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

 • ניסיון – אנו מאמינים כי אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת בעל מקצוע המתמחה בשיפוץ מטבח הוא הניסיון. בעל מקצוע בעל ניסיון הוא אדם אשר במהלך שנות עבודתו עבד אל מול מגוון רחב של פרויקטים – קטנים, גדולים, עסקיים וציבוריים וכתוצאה מכך הוא יודע איך לאפיין ולגשת בצורה נכונה אל המלאכה. עבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום יעזור לנו להתגבר על מגוון רחב של מכשולים העתידים לבוא תוך כדי פתרונם בצורה יצירתית ובהתאם לצרכים שלנו.
 • מוניטין – המוניטין של החברה ו/או בעל המקצוע איתו אנו נעבוד יספר לנו לא מעט על החוויה אותם קיבלו לקוחות העבר שלו, כמו כן על טיב ואיכות העבודות אותם הוא ביצע. אנו ממליצים לכם לבדוק מעט אודות המוניטין של בעל המקצוע אשר יגיע אליכם – כך תוכלו לוודא כי אתם בידיים טובות.
 • תיק עבודות – עולם העיצוב והשיפוץ נחשב לאחד העולמות הדינאמיים, המגוונים והגדולים ביותר, על מנת שתדעו כי אתם נמצאים על אותו "התדר" יחד עם בעל המקצוע שמגיע אליכם לבית אנו ממליצים לכם לבקש לראות תיק עבודות בו תוכלו לראות מגוון רחב של עבודות אותם עשה בעל המקצוע במרוצת השנים.
 • המלצות – אנו מאמינים כי אחת מן הדרכים הטובות ביותר למציאת בעל מקצוע הוא באמצעות המלצות. תוכלו למצוא המלצות במנועי החיפוש השונים, רשתות חברתיות, חברים ו/או קולגות לעבודה. המלצות הם חלק משפיע ולא קטן בבחירת בעל מקצוע ויעזור לכם להגיע אל בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם.
 • כל ההיתרים הרלוונטיים – כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע המתמחה בעולם השיפוץ אנו צריכים לבדוק כי בעל המקצוע מולו אנו עומדים מחזיק בכל ההסמכות וההיתרים הרלוונטיים לשם ביצוע המלאכה ואף מחזיק ברישיון המאשר לו לבצע את העבודה. בין ההיתרים והרישיונות אותם תצטרכו לבקש: רישיון קבלן אשר רשום ברשם הקבלנים, אישור עבודה בגובה ואישור על קורסים הנעשו על ידי השיפוצניק.
 • בקשו לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו – בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין ירגיש בנוח לתת לכם לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיו מאחר והוא יודע כי איכות וטיב העבודה שלו עומדים בקנה מידה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בקשו לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו כך תוכלו לקבל אינדיקציה בכל הקשור לזמני עבודה, פערים(בהנחה והיו) והרושם הכללי והסופי אותו הם קיבלו מבעל המקצוע.
 • תחושות בטן – אנו מאמינים שאתם לא תסגרו את מלאכת השיפוץ של המטבח שלכם בשיחת טלפון אלא תחליטו להיפגש פנים אל מול פנים ולראות את הנפשות הפועלות טרם תחילת המלאכה. יחד עם זאת, אם לא תכננתם לעשות זאת אנו מציינים את זה שוב. הגיעו לכוס קפה עם בעל המקצוע ושאלו את כל השאלות שמעניינות אתכם. אתם מרגישים שיש לכם ספק ו/או אינטואיציה שאומרת לכם לא להיכנס למלאכה עם בעל המקצוע איתו נפגשתם? המשיכו הלאה.

א.א.א אביבית הינה חברה המתמחה בעולם השיפוצים ונותנת מענה תחת מעטפת מלאה כבר למעלה מ – 20 שנים. במרוצת השנים צברנו מוניטין של חברה המתמחה בעולם השיפוצים ולבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.

כיצד מתבצע שיפוץ חדר המטבח?

אנשים רבים תוהים מה הם הדברים שנעשים במסגרת שיפוץ מטבח, כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ מטבח אנו מדברים על עולם שלם בו אנו מאפיינים את התקציב, הצרכים והרצונות של הלקוח ולאחר מכן יוצרים תכנית עבודה אשר נתפרה בהתאמה אישית. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ מטבח אנו רואים מספר רחב של פעולות המתבצעות. בין הפעולות ניתן לראות:

 • מתחילים בפירוק המטבח הקיים – לפני שמתחילים לשפץ מתחילים בפירוק המטבח הקיים, במסגרת הפירוק אנו נפרק את כל האביזרים והאלמנטים אותם אנו נרצה להזיז ו/או לזרוק מן החלל – ארונות מטבח, כיורים, ריצוף, שיש ושאר אביזרים אחרים הנתונים במטבח הן בצורה מקובעת והן בצורה נשלפת.
 • מדידות – לפני שאנחנו מתחילים את מלאכת השיפוץ אנו מתחילים במדידות של החלל, כך אנו יודעים מה הם הגדלים של המרצפות אותם אנו נצטרך, השיש, הריצוף, הכיורים ונדע למקסם בצורה נכונה את החלל שלנו.
 • תשתיות – לאחר שעשינו מדידות ויש לנו תוכנית עבודה מפורטת אנו מתחילים לעבוד על התשתיות של המטבח – נקודות חשמל, נקודות גז, נקודות אינסטלציה ועוד.
 • הרכבת קרמיקה במטבח – מרכיבים את הקרמיקה החדשה במטבח ומתקינים אותה בצורה נכונה ואופטימאלית על גבי הקירות.
 • התקנת מגירות וארונות – מתקינים מגירות וארונות מטבח חדשים בחלל
 • צביעה – חלק מן המלאכות הנעשות במסגרת שיפוץ מטבח היא מלאכת הצביעה, במסגרת הצביעה אנו משתמשים בצבע איכותי המתאים למטבח ובהתאם לצרכיהם של הלקוחות.
 • התקנת שיש חדש ו/או ליטוש שיש קיים – כאשר אנחנו מדברים על שיש אנו מדברים על מספר אפשרויות, אפשרות אחת היא להתקין שיש חדש במקום השיש הישן. האפשרות האחרת היא לחדש את השיש הקיים באמצעות מספר טכניקות וללטש אותו – כך שתוכלו לקבל מראה שיש מבריק וחדש מאי פעם.
 • התקנת מוצרי חשמל – מדיח כלים, מקרר, מי עדן ושאר מוצרי חשמל אחרים אותם אנו נשים בקרבת המטבח.

כל המלאכות האלו הם רק חלק קטן מן המלאכות הנעשות במסגרת שיפוץ. תכנית עבודה הנתפרת בהתאמה אישית נעשית אל מול הלקוח והצרכים שלו ועלולה להשתנות בהתאם לדרישותיו של הלקוח.

האם ניתנת אחריות על שיפוץ מטבח?

אנשים רבים תוהים האם ניתנת אחריות על שיפוץ מטבח, אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי שיפוץ מטבח יכולה לעיתים להיות מלאכה לא זולה בלשון המעטה. כאשר אנחנו מדברים על אחריות הניתנת לשיפוץ מטבח אנו מדברים על טווח אחריות המשתנה בין איש למקצוע למשנהו. אחת מן ההמלצות שלנו היא לברר מבעוד מועד מה הוא טווח האחריות ועל מה הניתנים במסגרת השיפוץ אותו בחרנו לעשות – כאשר אתם מסכמים הכל מראש אתם יכולים למנוע אי נעימויות אשר יכולות להגיע אחר כך.

מדוע חשוב לכתוב סיכום מלא של הליך השיפוץ?

אנו לא מאמינים אך ורק בסיכום לשם "קבלת אחריות" אלא אנו חושבים כי אחד הדברים היעילים והחכמים שתוכלו לעשות בעבודה עם בעל מקצוע הוא לסכם את העבודה ביניכם לפרטי פרטים כך שתוכלו למנוע מחלוקות. במסגרת הסיכום תרשמו את כל הדברים אשר יעשו במסגרת השיפוץ, מה הם העלויות, האם ישנם עלויות נסתרות(ומי אלו שיספגו את עלויות אלו) ושאר ירקות. סיכום מלא של הליך השיפוץ יכול לחסוך לכם לא מעט זמן, כסף ועוגמת נפש כתוצאה מחוסר הבנה של הצד השני. א.א.א אביבית כבר למעלה מ – 20 שנה עובדים אל מול לקוחותיהם בשקיפות מלאה והפכה לחביבת אמון הקהל.

למה מומלץ לבחור ב- א.א.א אביבית לשיפוץ מטבח?

א.א.א אביבית הינה אחת החברות המוערכות והותיקות ביותר בעולם השיפוצים בישראל, במשך למעלה מ – 20 שנות פעילות צברה החברה ניסיון ומוניטין אשר מיקמו אותה כאחת מן החברות המובילות בישראל. החברה שמה דגש על יחס אנושי וחם לצד עבודה מקצועית, איכותית וללא פשרות. בין חוג לקוחותינו תוכלו למצוא אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים אשר מזמן הפכו את אנשי המקצוע של א.א.א אביבית לבני בית. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהצטרף אל חוג לקוחותינו!

 

שיפוץ מרגלית קרית חיים, שינוי מטבח: חשמל, אינסטלציה, קרמיקה, שייש, וצבע.

להצעת מחיר לשיפוץ מטבח

השאירו פרטים או חייגו 072-395-1230